Radioelektronické systémy
+420 607 555 326
jan.zvara@tiscali.cz

Kamerové systémy

Kamerové systémy jsou jedním z nejrychleji se rozvíjejících oborů v bezpečnostním průmyslu. Jejich rozvoj a vývoj modernějších technologií umožňuje nasazení kamerových systémů i tam, kde byl dříve zcela nemyslitelný především z hlediska finančních nákladů.

Bezpečnostní kamery jsou instalovány všude, kde je třeba zvýšené ochrany majetku nebo zdraví, jsou určeny jak k bezprostřednímu monitoringu určitých prostor objektů, tak i k archivaci záznamů událostí. Jsou tvořeny samotnými snímacími CCTV kamerami, nahrávacím zařízením (DVR) a LCD monitory. Našim zákazníkům se snažíme poskytnout co nejkvalitnější služby spojené s instalací a především s výběrem nejvhodnějších komponentů k daným požadavkům.

Pro zvýšení Vašeho bezpečí, k opatření proti vandalům a zlodějům nabízíme především klasický kamerový systém, kdy kamery sledují prostor kolem vstupních dveří, schránek, kójí apod., a záznamové zařízení uchovává záznam pohybujících se osob v určeném prostoru.

Digitální záznamové zařízení se obvykle aktivuje pohybem. Záznamy lze uchovat po určitou dobu a v případě potřeby zálohovat, jinak jsou poté automaticky přepisovány. Záznamy je možné v případě potřeby předat autorizovanou osobou na přenosném médiu k dalšímu použití, např. policii pro její potřeby.

Při instalacích využíváme prvky od různých výrobců tak, aby co nejlépe splňovaly požadavky zákazníka s optimálním poměrem výkon-cena:

  • kamery, bezdrátové kamery, kamery do auta, objektivy - SONY, CNB, AVer, Dahua, XD VISION, Panasonic, Samsung a další,
  • LCD monitory Samsung, LG, Panasonic a další,
  • digitální záznam - ACTi, Digiever, DISS, AVer, HD SYSTEMS a další.

Podle účelu a potřeby instalujeme různé typy CCTV kamer – vnitřní, venkovní, s přisvícením apod. Kde není možné připojení na internetovou kabelovou síť, tam najdou uplatnění i bezdrátové kamery, je však nutno řešit problenmatiku napájení a případného rušení bezdrátového přenosu. 

Poptávka