Radioelektronické systémy
+420 607 555 326
jan.zvara@tiscali.cz

O firmě

Firma Jan Zvára – AMES byla založena v roce 1992 Ing. Janem Zvárou, absolventem ČVUT FEL Praha, a to v právní formě fyzická osoba (OSVČ) se zaměřením na elektronická a telekomunikační zařízení – především pak na pozemní a satelitní techniku pro příjem TV vysílání.

Dnes poskytujeme široké služby zejména v této oblasti jak soukromým osobám (rodinné domy, byty, chaty – ITA), tak i právnickým osobám – společenství vlastníků, bytová družstva, hotely, firmy apod. (bytové domy, firemní objekty – STA). Portfolio podnikání postupně rozšiřujeme i do sféry zařízení „chytrých (inteligentních) domů“ a dalších návazných aplikací slaboproudé elektrotechniky.

Orientujeme se především na komplexní zakázky tzv. „na klíč“, kdy naší firemní snahou je nabídnout něco víc, než jen pouhý prodej zboží. Všechny zakázky od návrhu až po realizaci se snažíme maximálně přizpůsobit požadavkům klienta.

Pro uvedené aktivity disponujeme odborně zdatnými pracovníky s bohatými zkušenostmi a profesionální měřicí technikou, díky čemuž zaručujeme všechny nabízené a poskytnuté služby v nejvyšší kvalitě a spolehlivosti. Používáme osvědčené komponenty renomovaných světových výrobců a na veškeré dodané zařízení a práce poskytujeme záruční i pozáruční servis.

Firma je vedena v ŽR pod IČO:  41231091 a je plátcem DPH DIČ: CZ5510162042.

Poptávka